5 راهکار برای بهبود سریع سئو سایت – خط یک

با یک نگاه ساده به جامعه افرادی که از اینترنت استفاده می کنند، می توانید از اهمیت تلفن های هوشمند با خبر شوید. 2.کپی برداری محتوا ممنوع! اگر می خواهید که وب سایت شما، هر روزه پیشرفت کند، از محتوای وب سایت های دیگر به هیچ وجه استفاده نکنید، رعایت این موضوع بسیار مهم سبب سئو تخصصی سایت شما می شود. 3.از زیر عنوان برای تقسیم بندی محتوا استفاده کنید. یکی از روش های بسیار کاربردی بهبود سئو سایت، استفاده از تگ های H1 تا H6 به منظور جداسازی محتوا و تیترگذاری می باشد. این روش علاوه بر افزایش خوانایی و سادگی فهم محتوا شما، به گوگل نشان می دهد، مطلب گردآوری شده، به صورت کاملا جذاب نوشته شده است و باعث می شود و باعث مطالعه مستمر خوانندگان نیز خواهد شد. 4.لینک های داخلی را جدی بگیرید. تگ Alt در تصاویر، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید یک توضیح کوتاه و کاملا مناسب را به عکس های محتوای خود نسبت دهید.

شما یک سایت جذاب و زیبا دارید که حاوی محتوای غنی است. اما بازدید کنندگان زمان لازم برای ماندن روی سایت شما را نمی گذارند. این داستان شایع ترین داستانی است که بیشتر مدیران سایت ها بدین وسیله گله مند هستند. وقتی هم که آمار سایت را تجزیه و تحلیل می کنید، مشاهده می کنید که تعداد کسانی که وارد سایت شما می شوند، کم نیست. اما بعد از مدت زمان کمی فوراً سایت شما را ترک می کنند. این اتفاق به این معنی است که آنجا چیزی که به دنبال آن بودند را پیدا نکردند، که اگر چنین اتفاقی بیافتد، با دید اول از نمایی از صفحۀ فرود سایت شما، سریعاً آنجا را ترک می کنند. چرا نمایش صفحه تا این حد مهم است؟ شاخص های مختلفی برای سنجش میزان محبوبیت سایت ما وجود دارد، که یکی از آنها تعداد بازدیدهایی است که از صفحات مختلف سایت ما انجام می گیرد.

به این شاخص Visit هم گفته می شود که می تواند توسط یک نفر یا هزاران نفر انجام گیرد و این بازدید هیچ ارتباطی با تعداد نفرات بازدید کننده ندارد. یعنی دو شاخص مختلف از هم هستند. 1. برای افزایش کسب درآمد از طریق تبلیغات : بیشتر کسانی که به دنبال جایی به جهت درج تبلیغات خود هستند، دنبال سایت هایی می گردند که بازدید بالاتری دارند. همین که نمایش صفحه بالاتر برود، آمار الکسای سایت هم بهبود پیدا می کند که الکسا برای همه قابل نمایش است. پس بهتر میتوانند تصمیم بگیرند که سایت شما مکان مناسبی برای تبلیغ محصول یا خدماتشان است. پس اگر بتوانید بازدید سایت خود را افزایش دهید، درآمد بیشتری هم کسب خواهید کرد. 2. برای افزایش نرخ تبدیل : زمانی که بازدید کننده ای زمان بیشتری را روی سایت شما بگذارد، به این معنا است که بازدید بیشتری هم داشته است. پس احتمال اینکه کاری که مد نظر شماست را انجام دهد، بالاتر می رود.

مثلاً اگر هدف شما افزایش جذب مشترک از طریق خبرنامه سایت است، با افزایش بازدید سایت توسط هر بازدید کننده احتمال این امر هم افزایش می یابد. اگر تعداد نمایش های صفحۀ هر بازدید کنندۀ راضی کننده نیست، حتماً یک جای کار مشکل دارد! برای اینکه میزان ماندن هر نفر درون سایت را افزایش دهید، باید بخش های مختلف سایت تحت یک بررسی جامع قرار گیرد. شما باید یک سایت تمیز و پر از محتوای جذاب و آماده بسازید که بهینه سازی شده باشد تا نیاز کاربران تان را هر چه سریعتر برطرف سازد. سایت شما باید یک گروه هدف داشته باشد و همۀ اجزاء آن برای همان گروه به درستی تنظیم گردند. اگر افراد وارد سایت شما شوند و در مدت زمان اندکی آن چیزی که به دنبالش بودند را پیدا نکنند، سریعاً سایت را ترک می کنند. اما اگر خوشحال شان کنید، مطمئن باشید حداقل یک بار دیگر هم به سایت شما سر خواهند زد. این مورد بسیار مهم است که بازدید کننده زمانی که وارد سایت شما می شود، در نمای اول چه چیزی را می بینید؟

تبلیغات:

خیریه سمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا