همه چیز درباره خرید رپورتاژ آگهی، از هزینه تا نکاتی که نمیدانید – طراوت

یکی از تاثیر گذارترین تکنیکهای سئو که البته به برنامه ریزی و تدوین استراتژی دقیق و هدفمندی هم نیاز دارد سفارش رپورتاژ آگهی برای وب سایت مورد نظر می باشد. آژانس سئو طراوت با ارائه خدمات نوین سئو آماده ارائه کمپین های رپورتاژ آگهی با توجه به نیاز کسب و کار شماست. رپورتاژ آگهی در ابتدا برای معرفی خدمات و محصولات جدید شرکت های معتبر که در زمینه های مختلف فعالیت می کردند مورد استفاده قرار می گرفت. رپورتاژ آگهی در واقع نوعی متن تبلیغاتی می باشد که از نظر ظاهری و محتوایی به صورت خبر و یک مطلب مورد مطالعه کامل و جامع برای مخاطبان همان رسانه اینترنتی تهیه می شود. مشاوره رایگان سئو با متخصصین خُبره میتواند شمارا برای خرید رپورتاژ آگهی با عالیترین بازدهی راهنمایی کند تا موجب افزایش اعتباری شود. رپورتاژ آگهی این امکان را برای سایت سفارش دهنده فراهم می سازد که طبق استراتژی و برنامه های خودش در انتخاب تعداد لینک ها و موقعیت قرارگیری هر لینک آزاد باشد.

آیا رپورتاژ آگهی به برند سازی کمک می کند؟ برند سازی یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر ذهنیت مشتری و مخاطب می باشد. فرض کنید قصد خرید یک دستگاه موبایل را دارید، گزینه هایی که برای خرید پیش رو دارید یک موبایل از برندی معتبر و خوشنام است و دیگری برندی که تا به حال نامش را هم نشنیده اید. قطعا بیشتر برای خرید موبایلی که شرکت سازنده آن را می شناسید و به برند آن شرکت اعتماد بیشتری دارید تمایل نشان خواهید داد. یا حتی وقتی می خواهید از خدمات یک شرکت استفاده نمایید بیشتر برند معتبر آن شرکت نظر شما را جلب خواهد کرد تا میزان خدمات یا قیمت مناسبی که ممکن است داشته باشد. عامل تاثیر گذار بعدی که در حین نوشتن مطلب رپورتاژ باید به آن دقت شود لحن سایت منتشر کننده رپورتاژ می باشد. بطور معمول هر سایتی دارای لحنی مخصوص به خود است که به آن امضای سایت نیز می گویند. رابطه گوگل با ریپورتاژ آگهی چطور است؟ الگوریتم پنگوئن که اواخر سال 2016 وارد هسته مرکزی گوگل شد که بر روی دریافت بک لینک های اسپم و به قول معروف کلاه سیاه و کلاه خاکستری تمرکز ویژه ای دارد. گوگل بطور کلی با هر نوع لینکی که از روش های غیر طبیعی بدست آید مخالفت می کند. لینک طبیعی از نظر گوگل یعنی سایت شما آنچنان مورد تایید و منبع باشد که سایت ها و شبکه های اجتماعی به صورت خودجوش مطلب شما را بعنوان منبع و مرجع به کاربران خود معرفی نمایند. حالا این لینک ها دارای شرایطی هستند، رپورتاژ آگهی در صورتی که شرایط را رعایت نمایند می توانند از فیلتر های سخت گیرانه گوگل به خوبی عبور کنند.

استعمال سیگار، یکی از چالشهای سلامت جهانی و یکی از عوامل خطر مرگ، هم در کشورهای پیشرفته و هم در کشورهای درحالتوسعه به شمار میرود. براساس گزارش سازمان بهداشت جهانی، سیگار ازجمله مواد مخدر اعتیادآور است. اعتیاد به نیکوتین به اندازۀ اعتیاد به هروئین، خطرناک و وابستگی به آن پیشرونده است. برای انجامدادن پژوهش علمی دقیق و روشن به مطالعۀ پژوهشهای پیشین مرتبط با موضوع پژوهش نیاز است. متخصصان دربارۀ استعمال سیگار، پژوهشهای گوناگونی انجام دادهاند؛ بنابراین، برای تقویت پژوهش و افزایش اطلاعات پژوهشی، در ذیل به مطالعات پیشین توجه میشود. 2018)، مقالهای با نام «عوامل تعیینکننده، شیوع و دیدگاههای دانشجویان پسر دربارۀ مصرف دخانیات: مطالعهای مقطعی در ویساخاپاتنام» انجام دادند. نتایج، نشاندهندۀ اجرای برنامههای آگاهی و آموزش دانشآموزان در مدارس و دانشکدهها در ماهیت مضر دخانیات و تدوین قوانین مؤثر است. و همکاران (2018)، مقالهای با نام «مقایسۀ تفاوتهای جنسیتی در استعمال دخانیات، رفتارها، قصد ترک و وابستگی به نیکوتین در بین دانشجویان دانشگاه تایلند» انجام دادهاند.

نتایج نشان داد بین مردان و زنان در سیگارکشیدن تفاوت وجود داشت. 2018)، مقالهای با نام «عوامل مؤثر بر دانشجویان دانشکده: تصور خطر ماریجوانا» انجام دادند. نتایج، نشاندهندۀ احتمال افزایش خطر ماریجوانا در دانشجویان بود. 2018)، مقالهای با نام «دانش، نگرش و عملکرد سیگارکشیدن در بین دانشجویان داروسازی: یافتههای یک دانشگاه عمومی» انجام دادند. نتایج نشان داد شیوع سیگار در دانشجویان داروسازی در IIUM بسیار کم است. با این حال، انجامدادن آموزش و برنامههای آموزشی برای بهبود دانش، نگرشها و استفاده از دانشجویان داروسازی، بسیار توصیه میشود. 2018)، مقالهای با نام «دانش، نگرش و شیوع استعمال سیگار در میان دانشجویان پزشکی در دانشگاه پرنسس نورا» انجام دادند. نتایج نشان داد 100 درصد افراد سیگاری موافق بودند که سیگارکشیدن با دوستان، یکی از مهمترین علتهای استعمال دخانیات است. پژوهشهای مذکور، هر یک از زاویهای به عوامل و علل مصرف سیگار و پیامدهای آن توجه کردهاند. درمجموع، نتایج نهایی تمامی مطالعات، نشاندهندۀ افزایش نرخ سیگار در میان جوانان، بهویژه دانشجویان است. استفاده از روش کیفی مرور مطالعات مبانی نظری و نظریههای موجود مرتبط با موضوع پژوهش برای بازکردن ذهن پژوهشگر کیفی و گسترش وسعت میدان دید وی یاریدهنده است؛ بنابراین، نظریههای مهم در این موضوع بهصورت مختصر مرور میشود.

تبلیغات:

خیریه سمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا