۵ نکته ساده برای افزایش سئو سایت – ویرگول

شما یک وب سایت عالی ایجاد کرده اید؟ تبریک می گویم! آنچه اکنون نیاز دارید این است که مردم را به سمت این سایت بکشانید! برای اینکه وب سایت شما در بالاترین نقطه جستجوهای گوگل و بینگ و … باشد باید کمی درباره جهان بزرگ سئو یا بهینه سازی موتور جستجو بدانید. امروزه سایت های زیادی در وب وجود دارند و هیچ تضمینی نیست که سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.اما شما می توانید با راهکارهایی شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید. فقط یک ساعت یا کمتر وقت بگذارید و سئو سایت خود را به بهترین نحو افزایش دهید.ما در اینجا به شما کمک می کنیم تا با ساده ترین نکات بهترین عملکرد را داشته باشید. قبل از اینکه اثری از وب سایت شما در اینترنت به وجود بیاید شما باید نامی را برای وب سایت خود انتخاب کنید که اصطلاحا به آن دامنه می گویند. این آدرس، در واقع همان چیزی است که بازدید کنندگان برای رسیدن به سایت شما در مرورگرشان تایپ می کنند.آدرس سایت همانند تابلوهای غول آسای فروشگاه های بزرگ است.

آیا تا به حال بیش از یک تب در مرورگر خود باز کرده اید؟ عبارت کوتاه که مطابق با ماوس ظاهر می شود، عنوان صفحه است. در حالی که توصیف قابل مشاهده نیست، همچنین برای موتورهای جستجو بسیار مهم است! در واقع، عنوان و شرح یکی از اولین مواردی است که Google برای تعیین رتبه سایت شما استفاده می کند. همانطور که متن خود را برای وب سایت خود نوشتید، در نظر بگیرید که در آن شما می توانید از متن لنگر در سایت خود استفاده کنید. لنگر چیست؟ نه، هیچ ارتباطی با قایقرانی ندارد. متن لنگر به سادگی متن است که بازدیدکنندگان می توانند روی آن کلیک کنند تا به طور مستقیم به یک صفحه وب دیگر، یا در سایت شما و یا در هر جای اینترنت، گرفته شوند. متن لنگر موثر باید برای کمک به کاربران در جستجوی وب سایت شما و پیدا کردن آنچه که دنبال آن هستید استفاده شود.

این همچنین باید کلمات کلیدی و عبارات مربوط به آنچه شما انجام می دهید باشد. متن لنگر یک راه عالی برای افزایش سئو سایت است، اما به خاطر داشته باشید که ارتباطات بیش از حد یا لنگرهایی که واقعا نمیتوانند به خوانندگان شما کمک کنند پرچم قرمز Google را بالا می برد. موتورهای جستجو در خواندن متن در وب سایت شما بسیار عالی هستند، اما نمی توانند تصاویر را ببینند. برای درک آنچه در یک عکس یا گرافیک نمایش داده می شود، موتورهای جستجو به دنبال عبارت “alt text”، یک توضیح مختصر نوشته شده (فقط چند کلمه) در مورد هر یک از عکس ها در یک وب سایت هستند. نکته مهم: شما نیازی به نوشتن متن alt برای تصاویری که صرفا کاربردی و یا مرتبط با طراحی هستند، مانند یک تصویر پس زمینه که فقط شکل است،ندارید. اگر تصویر هیچ ارتباطی با موضوع سایت شما ندارد، شما می توانید متن alt را قرار ندهید. هر صفحه در وب سایت شما باید یک عنوان، زیرعنوان و غیره داشته باشد.

هنگامی که موتورهای جستجو وب سایت شما را اسکن می کنند، اگر برای آنها سلسله مراتب متن را توضیح دهید، محتوای شما را بهتر درک می کنند. بخش مهم مربوطه عنوان صفحه شما است و شما باید آن را H1 (در ویرایشگر متن) تعریف کنید. H1 باید محتوای صفحه توصیفی باشد و نباید بیش از یک H1 در هر صفحه داشته باشید. دقت انتخاب کنید و فراموش نکنید که کلمات کلیدی خود را وارد کنید. بعد از H1 شما میتوانید از H2، H3 و غیره استفاده کنید. هر چه ساختار متن شما واضح تر باشد، موتورهای جستجو ساده تر محتوای سایت شما را هضم خواهند کرد. خب، مقاله ۵ نکته آسان برای افزایش سئو سایت در کمتر از یک ساعت اینجا به پایان رسید. اگر مشتاق هستید تا مطالب جدی تری را در مورد سئو و موتورهای جستجو بدانید با سایت مگ وب همراه باشید و از مقاله های استفاده کنید.

تبلیغات:

خیریه سمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا