شرکت سئو در گلشهر : بهینه سازی سایت در گلشهر کرج

سئو چیست و به چه معنا می باشد؟ سئو از عبارت Search Engine Optimization به دست آمده است. که دارای کلمات مترادفی نیز می باشد که معادل همان سئو می باشند. سئو و یا همان بهینه سازی موتور جستجو به معنی دستکاری کردن موتورهای جستجو نمی باشد. بلکه برای رتبه بندی بالا سایت و بهبود نتیجه موتور جستجو است. این نکته را باید در نظر داشت که سئو فرایند بسیار راحتی نمی باشد و به دانش بالایی در این زمینه نیاز دارد. در مبحث سئو کردن موتورهای جستجو دائما در حال تغییر الگوریتم هستند و به همین دلیل بسیار غیر قابل پیش بینی می باشند. بنابراین مهندین سئو وظیفه دارند که اطلاعات خود را کاملا به روز نگهدارند. در ادامه متن بحث سئو را به طور کامل تر بررسی میکنیم. حال بررسی کنیم چرا سئو اهمیت دارد؟ هر روزه تعداد کاربرانی که با گوگل نیاز های خود را جست و جو می کنند، بیشتر میشود. بر اساس آمار رسمی که سایت گوگل موجود است روزانه بیشتر از 3.5 میلیارد سرچ در گوگل صورت می گیرد.

بنابراین اگر کسب کار شما در اینترنت نیست ، به زودی از روزگار محو می شوید. کاربران و یا همان مشتری هابه گوگل خیلی اعتماد دارند. اگر کمی به رقبای خود نگاه کنید حتما متوجه میشوید که آنهایی که سایت دارند و سایت خود را سئو کرده اند مرتبا در حال جذب مشتری و افزایش دارمد هستند. اولین موتور جستجو در سال 1990 شروع به کار کرد. برخی از بهترین آنها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند. در آن دوره عموم مردم موتورهاي جستجو را به شکل يک ليست فهرست شده می دیدند که مثل صفحه زرد، سئو ابتدایی طبق حروف الفبا انجام ميشود. با پیشرفت مداوم اینترنت موتورهای جستجو مدرن تری پدید آمد که در آن ها از الگوریتم های بسیار پیچیده تری استفاده شده بود. این الگوریتم ها با درنظر گرفتن کلمات کلیدی وبرچسب ها برای فهم بهتر محتویات سایت استفاده می کردند. پس از پیشرفت سئو جهت دیده شدن، سایت ها فعالیت خود را آغاز کردند.

همچنین با گسترش این رتبه بندی و صفحات به وسیله موتور جستجو ، مهندس های سئو به دنبال راه های اخلاقی و یا غیر اخلاقی برای تاثیر بر رتبه بندی موتورها بودند. همان گونه که ذکر شد رتبهبندي بالا براي کلمات کليدي خاص در اوايل، کار بسیار راحتي نسبت به امروز بوده است. با استفاده از روش های غیر اخلاقی و نادرست قرار گیری در صفحه اول جستجو کاملا تضمین می شد. اما امروزه الگوريتمهاي موتورهاي جستجو بسیار پيچيدهتر از گذشته شده اند و دستکاری کردن موتورهای جستجو برای سئوکار ها اصلا کار آسانی نمی باشد. امروز، قوی ترین و پر استفاده ترین موتور جستجو ، Google می باشد که مورد استفاده همه مردم می باشد. اهداف سئو چیست ؟ برای چی سئو میکنیم؟ هدف از سئو کمک کردن به موتورهای جستجو ، برای رتبه بندی بهتر وب سایت ها در نتایج جستجو و افزایش دادن ارتباط میان کلمات کلیدی وارد شده و کاربران می باشد.

تمام سعی گوگل این است که وقتی کاربری کلمه ای را سرچ میکند ، بهترین سایتی که نیاز آن کاربر را برطرف میکند را به کاربر پیش نهاد دهد. پس از اينکه سئو جهت بهبود رتبهبندي سايتها در نتیجه جستجوي طبيعي فعالیت خود را آغاز کرد، اين فرآيند به دانش و زمان جهت پياده سازي روشهاي خود نیاز دارد. زمان،یکی از بزرگترين سرمايهگذاري های ابتدایی جهت بهينه شدن سايت و يا يک صفحه می باشد. با توجه به اين مورد که چطور کلمات کليدي رقابتي در بهينه سازي مورد استفاده قرار خواهند گرفت، فرایند سئو هفتهها يا ماهها طول کشیده و ادامه پیدا می کند تا به نتیجه مناسب برسد. احتمال دارد که نتایج بهنیه سازی به سرعت دیده نشوند اما در مدت چند ماه سبب افزایش بازدیدکنندگان و رتبه سایت می شود. براي وب سايتها بسیار مهم می باشد که در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به ویژه در سه تا نتيجه اول که حدود 60 درصد کليکها را دارد، قرار بگیرند.

تبلیغات:

خیریه سمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا