سئو سایت تضمینی – بهینه سازی سایت تضمینی – بهینه سازی وب سایت تضمینی

سئو سایت به معنای بهبود محتوا و رعایت اصول و استاندارد های مورد نیاز موتور سرچ ها. برای ارتقا رنکینگ سایت و دیده شدن سایت در صفحه اول گوگل و در نهایت افزایش ورودی و بازدید افراد آنلاین در اینترنت از سایت شما . استانداردهای گوگل مداوم به سمت فاکتورهای انسانی حرکت می کند و طوری برنامه ریزی می شود تا گاربران گوگل راحت تر بتوانند از گوگل استفاده کنند . همانطور که میدانید موتور سرچ گوگل بهترین سایت شناخته شده است و سعی بر آن داشته تا کمترین زمان ممکن بتواند جوابگوی سوالات و جستجو های کاربران خود باشد. پس نتیجه می گیریم سایت های که اصول و قوائد گوگل را رعایت نموده و در کمترین زمان بتوانند جواب مشتریان خود را بدهند در گوکل رتبه ی بهتری خواهند داشت . هدف نهایی سئو سایت چیست ؟ حالا که تقریبا تعریف سئو سایت را می دانید ، قرار گیری وب سایت شما در ابتدای نتایج گوگل با کلمه کلیدی مناسب و افزایش بازدید.

از سایت شما و در نتیجه رشد کسب و کار شما و در انتها افزایش فروش و درآمد از سایت خود شما . برای مثال در طراحی سایت کودکان و یا طراحی سایت حیوانات نیاز به سئو سایت نیست . چرا که مخاطبان این نوع وب سایت ها از طریق بازاریابی به نتیجه خود خواهند رسید . اهمیت سئو سایت چیست ؟ بیشتر کاربران برای یافتن کالای مورد نظر خود و یا صفحه مد نظرشان از موتور جستجوی گوگل استفاده می کنند . از این رو سئو سایت کلید موفقیت شما در سایت است . از این رو گوگل مواردی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد که به دنبال آن هستند. و سایت های موفق عمل می کنند که سئو سایت را بدرستی انجام داده باشند . از این رو تبلیغات جایگاهی در سایت های که در نتایج اول گوگل هستند ندارد. اعتماد کاربران بسیار اهمیت دارد که افراد به این سایت ها بیشتر اهمیت می دهند از این رو به اهمیت سئو سایت می توان پی برد .

سئو کلاه سفید یا همان White Hat SEO استفاده از تاکتیک های بهینه سازی وب سایت که توسط گوگل تایید شده است گفته می شود . شما در نوع سئو کلاه سفید مطالبی را به اشتراک می گذارید که توسط دیگران برای افراد دیگر منتشر خواهد شد. و الویت شما در سئو کلاه سفید افراد هستند نه موتورهای جستجو و همچنین اصول و استاندارد های گوگل در سئو کلاه سفید رعایت خواهد شد . در این روش ریسک بسیار پایین است که توسط گوگل جریمه شوید و نیاز به هزینه و زمان زیادی دارد که باید برای به ثمر نشاندن شکیبا باشید . سئو کلاه سیاه یا همان Black Hat SEO یکی از انواع سئو سایت می باشد که مخالف اصول و قواعد استانداردهای گوگل می باشد. و از ریسک بسیار بالای برخوردار می باشد در این روش سئو کاران با دور زدن گوگل می خواهند. سایت را سریعتر به نتایج ابتدایی گوگل برسانند که ممکن است موفق باشند. ولی بسیار سریع توسط گوگل جریمه خواهند شد و از دیتا بیس گوگل برای همیشه حذف خواهند شد . این نوه سئو سایت بیشتر در بین طراحی سایت ساختمانی و یا طراحی سایت باشگاه ورزشی دیده میشود.

شما یک سایت جذاب و زیبا دارید که حاوی محتوای غنی است. اما بازدید کنندگان زمان لازم برای ماندن روی سایت شما را نمی گذارند. این داستان شایع ترین داستانی است که بیشتر مدیران سایت ها بدین وسیله گله مند هستند. وقتی هم که آمار سایت را تجزیه و تحلیل می کنید، مشاهده می کنید که تعداد کسانی که وارد سایت شما می شوند، کم نیست. اما بعد از مدت زمان کمی فوراً سایت شما را ترک می کنند. این اتفاق به این معنی است که آنجا چیزی که به دنبال آن بودند را پیدا نکردند، که اگر چنین اتفاقی بیافتد، با دید اول از نمایی از صفحۀ فرود سایت شما، سریعاً آنجا را ترک می کنند. چرا نمایش صفحه تا این حد مهم است؟ شاخص های مختلفی برای سنجش میزان محبوبیت سایت ما وجود دارد، که یکی از آنها تعداد بازدیدهایی است که از صفحات مختلف سایت ما انجام می گیرد.

تبلیغات:

خیریه سمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا