سئو سازی سایت – سایت ساز زرین

سئو سازی سایت شامل تکنیکها، روشها و استراتژیهایی است که برای بهبود رتبهی سایت نزد موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش بازدید سایت از طریق موتورهای جستجو انجام میشوند. انجام فرآیند سئو یکی از عواملی است که موجب میشود وبسایت مربوطه در صفحهی اول نتایج جستجوی موتورهای جستجو نمایش داده شود. آیا تا به حال این سؤال در ذهن شما ایجاد شده است که چرا فروش سایت شما پایین است و یا چرا مطالب و محتوای موجود در سایت شما دیده نمیشود؟ راه حل مشکل شما سئو میباشد. انجام سئو به شما کمک میکند تا بازدیدهای سایت خود را افزایش دهید، در میان رقبای خود بدرخشید و کسب و کار خود را رونق دهید. شرکت سایت ساز زرین با ارائهی پلنهای سئو در سه دستهی پلن پایه(سئو برنزی)، متوسط(سئو نقرهای) و حرفهای(سئو طلایی) و با داشتن تیمی متخصص، شما را در بهبود سئو سایت و افزایش بازدیدها یاری میکند. در ادامه به معرفی پلنها و امکانات موجود در هر پلن پرداختهایم. ما آمادهی پاسخگویی به سؤالات شما در رابطه با هر یک از پلنها هستیم.

از آنجایی که متن داستانی است، مخاطب را با خود درگیر کرده و حس همزادپنداری بیشتری ایجاد میکند. توجه داشته باشید مردم برای محصول یا خدمت شما حاضر به پرداخت هزینه نیستند بلکه آنها برای به دست آوردن پیامدهایی که محصول شما به همراه دارد همانند اعتماد به نفس، سلامتی، زیبایی و … از شما خرید خواهند کرد. پس روایت داستانی خود را با طرح مشکلی بیان کرده و همزادپنداری کاربر را تحریک کنید. در انتها او را برای حل مشکلی که در ذهنش به وجود آوردهاید، یاری کرده و محصول یا خدمت خود را معرفی کنید. از مثالهایی متفاوت برای شیوایی بیشتر استفاده کنید. بسیاری از بازاریابها برای عرضه محصول یا خدمت خود، از شیوه داستانگویی استفاده میکنند. جالب است که مردم از شیوه داستانگویی بیشتر از تبلیغات رنگارنگی که در رسانههای مختلف وجود دارد، استقبال میکنند و احتمالا توجه به برند شما و خرید محصولتان در نهایت افزایش مییابد و مورد استقبال واقع میشود.

میتوانید از نقلقول نیز استفاده کنید و با متخصصان مصاحبه کنید و از آنها بخواهید نظرات خود را درباره محصول یا خدمت شما ارائه کنند. در نظر داشته باشید منظور از نقلقول، بیشتر نظرات افراد متخصص است نه نظرات مشتریان راضی از برند شما. رپورتاژ شما پایان فیلمهای اصغر فرهادی نیست که مخاطبانتان را با حجم انبوهی از ناراحتی رها کنید. پرانرژی باشید و به مخاطبان خود انگیزه بدهید. این کار به شما کمک میکند تا مخاطبانتان به شما اعتماد بیشتری کنند و حس خوشایندی از محتوای شما بگیرند. تحقیقات نشان داده است که کاربران فقط حدود ۸ ثانیه بر روی موضوعی خاص تمرکز میکنند. پس لازم است با ارائه محتوایی قابل فهم، به افزایش تمرکز مخاطب کمک کنید. بهتر است محتوای خود را بخشبندی کرده و سر تیترهای مختلف قرار دهید تا خوانایی رپورتاژ آگهیتان بهبود یابد. مخاطب را در تمام مسیر با کلمات خود همراهی کنید و او را به انتهای رپورتاژ آگهی برسانید. در انتها سعی کنید با دعوت او به انجام کاری، هدف خود را از نوشتن رپورتاژ آگهی عملی کنید. با توجه به اینکه تا به اینجا در ذهن مخاطب، سوال یا مشکلی را ایجاد کردهاید، در این مرحله مخاطب ۷۰% احتمال دارد به دعوت شما پاسخ مثبت دهد. دقت داشته باشید نیازی نیست دعوت به عمل واضح و آشکار باشد، صرفا کافی است ساده و شامل اطلاعات تماس و یا لینک وبسایت شما باشد تا در نهایت احتمال بازدید از سایتتان و فروش محصول شما افزایش پیدا کند. اغلب سایتهای منتشرکننده به شما این امکان را میدهند که بین ۳ تا ۵ لینک در کل رپورتاژ اگهی خود، قرار دهید.

در اینجا فواید رپورتاژ آگهی و روش صحیح سفارش رپورتاژ آگهی را خواهید خواند. همچنین می توانید جهت سفارش رپورتاژ اگهی در سایت تالاب از طریق لینک های موجود در این مطالب یا قسمت تبلیغات اقدام به سفارش رپورتاژ آگهی نمایید. در مجموعه تالاب با در نظر گرفتن سئو حرفه ای و موارد ریز مهم در رپورتاژ آگهی سفارش پذیرفته میشود. اگر میخواهید رپورتاژ آگهی بدهید اول با ما مشورت نمایید. ما آماده پاسخگویی سوالات شما هستیم… رپورتاژ دقیقا چه معنایی دارد؟ رپورتاژ آگهی یک قالب و شکل چاپی بخصوص است که یک شرکت برای بازاریابی و انتقال پیام برند و محصولات خودش بهصورت بیطرف برای ان هزینه میکند. رپورتاژ آگهی اصولا مزایای تبلیغات چاپی سنتی را با مقالات ویژه ای که توسط یک گزارشگر خبری نوشته میشود را ترکیب میکند. داستان های ویژه اغلب بـه ویژگی های بیشتر و خاص تری در مورد شرکت یا محصولات شما بـه نسبت تبلیغات سنتی میپردازد. با این وجود شما نسبت بـه مواردی که بـه چاپ میرسد نظارت کمتری دارید.

ماهیت رپورتاژ آگهی ها قدری با آگهی های معمولی متفاوت است، اما متفاوت از تبلیغات چاپی معمولی با استفاده از یک تصویر و پیام برند است. این نوع از آگهی ها اغلب محتوا محور بوده و طول مطلب در ان ها زیاد است که بـه مزایای محصولات میپردازد یا روایتی از بیان میکند که بـه ویژگی های یک محصول اشاره میکند. با این وجود گاهی از عناصر بصری هم در ان ها استفاده میشود. جهت سفارش تبلیغات و رپورتاز آگهی میتوانید اینجا کلیک نمایید. یکی از دلایلی که عده ای از مدیران تبلیغاتی استفاده از رپورتاژ آگهی را نسبت بـه آگهی معمولی ترجیع میدهند اعتبار آنها در میان مخاطبین است. رپورتاژ آگهی اغلب توسط هرگونه محتوای دیگری در داخل یک رسانه توسط مخاطب خوانده میشود. بنابراین هرقدر علاقه و هیجان بیشتری از طریق ان در مخاطب ایجاد شود، میزان تأثیرگذاری انهم افزایش پیدا میکند. مردم اغلب آگهی های دیگری که دارای تصویر و عکس هستند را بیشتر در جهت یک تبلیغ میدانند و ارزش انچنانی برای ان قائل نمیشوند.

تبلیغات:

خیریه سمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا