راهنمای خرید بک لینک و معرفی سایت تسمینو

بک لینک چیست؟ انواع بک لینک کدام است؟ چه زمانی نیاز به خرید بک لینک داریم؟ آیا داشتن بک لینک برای سایت اجباری است؟ آیا هر نوع بک لینکی برای سایت شما مفید است؟ کدام بک لینک برای سایت شما مناسب تر است؟ تفاوت بک لینک های فالو و بک لینک های نوفالو در چیست؟ آیا خرید بک لینک هایی که کلا فالو باشد خوب است؟ درصد مناسب بک لینک فالو نسبت به بک لینک نوفالو چند به چند باشد بهتر است؟ در هنگام بک لینک سازی چطور رفتار کنیم که گوگل متوجه ساخت بک لینک و خرید بک لینک نشود و به طور کلی بک لینک ها را به صورت طبیعی بسازیم؟ با ما باشید تا بتوانید اطلاعات خوبی درباره بک لینک ها و خرید بک لینک به دست آورید. در نهایت شما می توانید بهترین و مناسب ترین بک لینک ها را برای سایت خود داشته باشید. قبل از اقدام به خرید بک لینک بهتر است با معنی و مفهوم بک لینک آشنا شوید.

برای این موضوع به سوال بک لینک چیست پاسخ می دهیم. بک لینک به طور کلی یعنی لینک دادن سایت دیگری به سایت ما که در برخی مواقع مفید و در برخی موارد مضر می باشد. اما سوال اصلی اینجاست از کجا و چگونه بک لینک بخریم که برای سایت ما ضرری نداشته باشد و در عین حال مفید هم باشد. در نظر داشته باشید که بک لینک ها را از سایت های غیر معتبر و نامناسب دریافت نکنید که پنالتی می گیرید. در ادامه همراه ما باشید تا به شما بگوییم چگونه بهترین بک لینک ها را به سمت سایت خود بکشانید. برای اینکه بتوانید بهترین خرید بک لینک را تجربه کنید قبل از هر چیز باید انواع بک لینک را بشناسید و رفتار گوگل را نسبت به بک لینک ها را بدانید. بک لینک ها به دو گروه بک لینک فالو و بک لینک نوفالو تقسیم می شوند. بک لینک های فالو و نوفالو باید به میزان صحیحی به سایت وارد شود.

به همین دلیل است که باید خرید بک لینک های خود را از جای مناسب و مشخصی انجام دهید. زیرا در صورتی که بک لینک های فالو و نوفالو با میانگین درستی ساخته نشود گوگل به این موضوع شک کرده و احتمال دریافت پنالتی سایت شما به شدت بالا می برد. اینکه درصد بک لینک فالو و نوفالو چقدر باشد هنوز مشخص نیست و سئوکار ها نسبت به این موضوع نظرهای متفاوتی دارند. اما به طور کلی می توان گفت که بک لینک فالو باید درصد کمتری از بک لینک ها را به خود اختصاص دهد. بک لینک فالو گران تر است و تاثیر پذیری بیشتری دارد. اما گوگل خوب می داند که تعداد سایت هایی که بک لینک فالو ارائه می دهند بسیار کمتر از سایت هایی است که بک لینک نوفالو به ما ارائه می دهند. بنابراین فهمیدن این موضوع که شما برای سایت خود سئو خاکستری انجام می دهید برای گوگل اصلا کار سختی نیست.

پس مراقب باشید و کار خرید بک لینک را به افراد مبتدی و نابلد نسپارید. خرید بک لینک ارزان دردسرهای زیادی دارد. بنابراین در چنین وضعیت حیاتی قیمت را فدای کیفیت نکنید. زمانی که تازه سایت خود را شروع کرده اید و هنوز محتوایی در آن ننوشته اید زمان مناسبی برای خرید بک لینک نیست. زیرا در چنین شرایطی وقتی ربات گوگل بک لینک ها را چک می کند و به یک صفحه خالی از محتوا می رسد اصلا جالب نیست. بنابراین قبل از هر چیز محتوا بنویسید. محتوای ارگانیک و نوشته دست خودتان از هر چیزی برای گوگل ارزشمندتر است. بعد از اینکه محتواهای خود را نوشتید و تمام نکات سئویی را در محتوای خود رعایت نمودید حالا نوبت به خرید و دریافت بک لینک می باشد. به یاد داشته باشید خرید بک لینک را از شرکت های معتبر انجام دهید. اولین بک لینک هایی که وارد سایت شما می شوند سرنوشت سازترین ها هستند. موارد بسیار زیادی هستند که در هنگام دریافت و خرید بک لینک باید مد نظر داشته باشید.

اما خوب است بدانید که بهترین راه خرید بک لینک دریافت بک لینک از ریپورتاژ می باشد. با ما باشید تا شما را با خصوصیات یک بک لینک خوب آشنا کنیم. بک لینک خوب چه خصوصیاتی دارد؟ اگر می خواهید یک بک لینک خوب و مفید داشته باشید به تعداد بک لینک توجه نکنید. قبل از اینکه تعداد برایتان مهم باشد باید به دامنه ای که به سایت شما لینک می دهد را مورد بررسی قرار دهید. را حتما باید در نظر داشته باشید. مرتبط بودن محتوای سایت مبدا و دریافت لینک با انکر تکست مشخص نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. قیمت خرید بک لینک چقدر است؟ خرید بک لینک قیمت مشخصی ندارد. قیمت خرید بک لینک به عوامل متعددی بستگی دارد. 6. دامنه های کدام کشور بودن نیز در نحوه قیمت گذاری اهمیت دارد. به عنوان مثال بک لینک هایی که ما در ایران دریافت می کنیم چون برای ما اهمیت بالایی دارد که از داخل کشور لینک دریافت کنیم پس قیمت آن بالاتر است. 7. بک لینک ها مدت دارد است یا دائمی. به عنوان مثال زمانی که یک بک لینک بعد از گذشت دو تا سه ماه یا یک سال حذف می شود با بک لینکی که به صورت دائمی بر روی سایت مبدا باقی می ماند نیز متفاوت است. البته پیشنهاد ما این است که از بک لینک هایی که مدت دار هستند و بعد از گذشت مدتی از بین می روند و حذف می شوند اصلا مناسب نیست و توصیه نمی شود. زیرا حذف و پاک شدن برخی بک لینک ها برای سایت شما بسیار مضر می باشد.

تبلیغات:

خیریه سمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا