تکنیکهای سئو کلاه سیاه را بشناسید

سئو کلاه سیاه به مجموعه روشهایی گفته میشود که برای افزایش رتبه سایت یا صفحه در موتورهای جستجو از طریق ابزارهایی که شرایط خدمات موتورهای جستجو را نقض می کنند ، استفاده می شود. اصطلاح “کلاه سیاه” در فیلم های غربی ایجاد شده است تا “افراد بد” را از “افراد خوب” که کلاه سفید به سر می گذارند متمایز کند. اخیراً ، معمولاً برای توصیف هکرهای رایانه ای ، سازندگان ویروس و کسانی که کارهای غیراخلاقی با رایانه انجام می دهند ، از این اصطلاح استفاده می شود. یک تعریف ساده: به تکنیک ها، استراتژی ها و روش هایی که مخالف قوانین موتور جستجو باشند و تولید محتوا به قصد گول زدن موتور جستجو انجام شود، سئو کلاه سیاه گفته می شود. به هر حال سئو کلاه سیاه چیست؟ سئو کلاه سیاه معمولاً به عنوان عملی نپذیرفته تعریف می شود که با این وجود می تواند رتبه یک صفحه را در صفحه نتیجه موتور جستجو (SERP) افزایش دهد. این روش ها مغایر با شرایط خدمات موتور جستجو است و می تواند منجر به ممنوعیت سایت از موتور جستجو و سایت های وابسته شود.

لیستی از تاکتیک ها و استراتژی های استفاده شده توسط متخصصان سئو کلاه سیاه به طور آشکار در رهنمودهای وب مستر گوگل و رهنمودهای وب مستر بینگ محکوم شده است. “آیا کاری که من انجام می دهم برای کاربر ارزش افزوده دارد یا فقط این کار را می کنم تا موتورهای جستجو ببینند؟ با استفاده از کدام روش سئو نتیجه بهتری می گیریم؟ هر روش مزایا و معایب خاص خود را دارد. در واقع ، بسیاری از بازاریابان و / یا توسعه دهندگان وب در تصمیم گیری برای انتخاب راه خود تلاش می کنند. به عنوان مثال ، سئو کلاه سفید می تواند فوق العاده خوب کار کند ، اما دیدن نتایج به زمان بیشتری نیاز دارد. از طرف دیگر ، سئو کلاه سیاه نتایج نسبتاً سریعی را ارائه می دهد ، اما همیشه خطر آسیب به اعتبار یا قرار گرفتن وب سایت در لیست سیاه وجود دارد. بیایید بررسی کنیم دقیقاً چه نوع تکنیک هایی در سئو کلاه سیاه به کار گرفته می شود؟

این روش سئو کلاه سیاه معمولا به عنوان بازاریابی “طعمه و سوئیچ” نامیده می شود. اکثر صاحبان مشاغل می دانند که استفاده از این تاکتیک غیراخلاقی است ، اما گاهی اوقات ، بدون اینکه متوجه شوید در دام می افتید. شاید رتبه بندی موفقیت چندانی برای کلمات کلیدی مورد تحقیق خود پیدا نکنید ، بنابراین برخی از کلمات کلیدی را که به نظر می رسد پرطرفدار هستند امتحان می کنید و کار می کند! آمار بازدید از وب سایت شما بیشتر از گذشته می شود. دلیل آن این است که این کلمات کلیدی بسیار پر جستجو می شوند اما رقابت زیادی ندارند! متأسفانه ، افزودن کلمات کلیدی که هیچ ارتباطی با وب سایت شما ندارند و یا کلمات کلیدی که فقط به منظور رتبه بندی استفاده شود از نظر موتورهای جستجو غیر طبیعی است. گوگل و سایر موتورهای جستجو دوست دارند نظرات مربوط به پست های وبلاگ شما را ببینند.

با این حال ، آنها باید طبیعی و منطقی باشند. برنامه های زیادی برای دستیابی به اتوماسیون محتوا وجود دارد که در آن نظرات و / یا متن اصلی شما به طور خودکار توسط یک ربات تولید می شود. یک روش معمول در سئو بلک هت شامل پنهان کردن متن یا پیوندها در سراسر محتوای شما است. این ممکن است شامل تنظیم اندازه قلم روی صفر ، افزودن متن سفید روی پس زمینه سفید ، استفاده از برچسب div یا پنهان کردن پیوند در یک کاراکتر کوچک باشد. گوگل و سایر موتورهای جستجو به جستجوی تعداد دفعات یافتن یک کلمه کلیدی خاص در صفحه متوقف شده اند ، بنابراین اگرچه ممکن است نوعی نتیجه به دست آورد ، اما به اندازه ۵ سال پیش کارآمد نیست. گوگل امروزه از هوش مصنوعی استفاده می کند و از این طریق به تعیین کیفیت و ارتباط محتوای موجود در وب سایت شما می پردازد. به همین دلیل توصیه می شود به جای نوشتن برای موتورهای جستجو ، برای مخاطبان هدف خود بنویسید.

تبلیغات:

خیریه سمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا