برترین سایت های آنالیز سئو کدامند؟

امروزه به صورت آنلاین، بسیاری از سایت های آنالیز سئو شکل گرفتهاند تا تحلیل سئو سایت خود را با آنها انجام دهید. این مقاله در لیداوب را دنبال کنید تا با ۶ سایت برتر آنالیز سئو بیشتر آشنا شوید. همراه لیداوب باشید تا سایت های آنالیز سئو را بیشتر بشناسیم و بتوانیم به بهترین نحو از آنها استفاده کنیم. از محبوبترین سایت های آنالیز سئو ،Woorank است که شما میتوانید ۱۴ روز از این وبسایت به صورت رایگان استفاده کنید اما در ادامه، استفاده از آن مستلزم خرید یکی از پنلهای آن است. باشد که گوگل نتواند سایت شما را از طریق خزندههایی که دارد، بررسی کند، در اینجا به آن پرداخته میشود و این خطاها برای شما مشخص میشود. نکاتی پیرامون ترافیک و مخاطبان سایت شما مثلا بیان جایگاه سایت شما در ایران و جهان و اینکه مخاطبان شما از چه کشورهایی هستند را برای شما مشخص میکند. یکی دیگر از برترین سایت های آنالیز سئو که شما میتوانید در ۱۴ روز از یک اکانت رایگان برای خود استفاده کنید، Seo Site Checkup نام دارد.

با استفاده از این سایت میتوانید سایت خود را به سایتهای دیگر مقایسه و تحلیل کنید. کلیک کنید سپس دامنه دیگری را وارد کنید و در نهایت گزینه Checkup را بزنید. از سایت های آنالیز سئو سایت که دارای این قابلیت است که شما میتوانید آدرس خود را با سه آدرس دیگر مقایسه کنید. بیان کرده و در آخر درباره انجام سئو بهتر به شما نکاتی را توصیه میکند. را به همراه سرعت Load سایت را مشاهده کنید. Web Performance، از توصیههای این سایت مبنی بر افزایش سرعت استفاده ببرید. Competitor Analysis: اگر شما در مرحله اول، علاوه بر سایت خودتان، دامنههای دیگری را هم وارد کردهاید، باید به این صفحه سر زده و درباره مفاهیم کلی سئو و سرعت سایت، نتایج را بین دامنههایی که وارد کردهاید مشاهده کنید. Ahrefs از جمله سایت های آنالیز سئو است که از همان ابتدا باید اقدام به خرید یک اکانت کنید تا بتوانید از امکانات آن بهره ببرید. یکی از نکات مهمی که در سئو مطرح میشود این است که سایتهای موفق در صفحه اول گوگل، از چه سایتها یا شبکههایی لینک گرفتهاند.

چرا که لینک گرفتن یکی از عوامل مهم در سئو سایت هست حال یکی از بهترین سایتهایی که میتواند اطلاعات خوبی را درباره BackLink یک سایت به ما ارائه دهد، Ahrefs هست. علاوه بر BackLink شما میتوانید مشاهده کنید که چقدر از جستجوی ارگانیک (جستجویی که در آن مخاطب ما را صرفا از طریق گوگل پیدا کند نه شبکههای اجتماعی)، مخاطب جذب کردهاید. در قسمت کلمات کلیدی، میتوانید حجم جستجو کلمه کلیدی خود را دیده نیز از نرخ کلیک آن مطلع شوید و نیز از دیگر امکانات کلمه کلیدی استفاده کنید. Seoptimer نیز نمونهای از صدها سایت آنالیز سئو هست که با نمودارها و اشکال گرافیکی جالبی نظر بسایری را به خود جلب کرده است. SEO: در این قسمت درباره عناوین و توضیحات متا نکاتی را بررسی میکند. Usability: در این قسمت بیشترین توجه به رسپانسیو سایت بوده نیز از نبودن فلش و iFrame درون سایت شما را مطمئن میکند. نکاتی بیان شده است. Recommendations: در این قسمت هم، سیستم به شما در زمینههای مشخصی که در بالا آنها را نام بردیم، راهکار هایی را جهت بهبود در کار میدهد.

آخرین سایت آنالیز سئو Nibbler است که وقتی شما دامنه مورد نظر خود را درون کادر آن تایپ کنید و پس از اندکی یک صفحه از تحلیل سئو سایت شما به دست میآید. در ابتدا باید به نوار کناری سمت راست نگاهی بیندازید تا قسمت موردنظر خود را انتخاب کرده و اگر علاقهمند باشید روی آن کلیک کرده تا بتوانید تحلیل این سایت را برای قسمت موردنظر بخوانید. در قسمت اول درباره شبکههای اجتماعی به خصوص فیسبوک و توییتر، نکاتی را ارائه کرده و درنهایت درباره صفحاتی که بیشترین تعداد لایک را دریافت کردهاند شما را مطلع میکند. اطلاعاتی را کسب نمایید. یکی از نکات جالبی که مشاهده میکنید درباره اسم دامنه شما است که به صورت تخمینی بیان شده است که اسم دامنه شما خوب است یا خیر. تاریخ آخرین به روز رسانی سایت و نیز رسپانسیو سایت را هم میتوانید در این سایت مشاهده کنید. ارزیابی سئو سایت را همواره باید برای سایت خود انجام دهید چرا که میتوانید با یک ارزیابی خوب، سئو سایت خود را قویتر کرده و هر چه زودتر خود را صفحه اول گوگل برسانید. در این مسیر شما میتوانید از سایت های آنالیز سئو استفاده کنید که ما در این مقاله، درباره ۶ سایت برتر این حوزه، نکاتی را ارائه کردیم.

در اینجا فواید رپورتاژ آگهی و روش صحیح سفارش رپورتاژ آگهی را خواهید خواند. همچنین می توانید جهت سفارش رپورتاژ اگهی در سایت تالاب از طریق لینک های موجود در این مطالب یا قسمت تبلیغات اقدام به سفارش رپورتاژ آگهی نمایید. در مجموعه تالاب با در نظر گرفتن سئو حرفه ای و موارد ریز مهم در رپورتاژ آگهی سفارش پذیرفته میشود. اگر میخواهید رپورتاژ آگهی بدهید اول با ما مشورت نمایید. ما آماده پاسخگویی سوالات شما هستیم… رپورتاژ دقیقا چه معنایی دارد؟ رپورتاژ آگهی یک قالب و شکل چاپی بخصوص است که یک شرکت برای بازاریابی و انتقال پیام برند و محصولات خودش بهصورت بیطرف برای ان هزینه میکند. رپورتاژ آگهی اصولا مزایای تبلیغات چاپی سنتی را با مقالات ویژه ای که توسط یک گزارشگر خبری نوشته میشود را ترکیب میکند. داستان های ویژه اغلب بـه ویژگی های بیشتر و خاص تری در مورد شرکت یا محصولات شما بـه نسبت تبلیغات سنتی میپردازد. با این وجود شما نسبت بـه مواردی که بـه چاپ میرسد نظارت کمتری دارید.

تبلیغات:

خیریه سمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا