افزایش ترافیک سایت با سئو و بهینه سازی

اگر نمی دانید چگونه می توان ترافیک وب سایت را به صورت ارگانیک افزایش داد، سئو و بهینه سازی وبسایت برای موتورهای جستجو بهترین گزینه برای شما است. پس در این مطلب از بلاگ شرکت طراحی سایت خلاق دکمه با همراه باشید تا با آموزش افزایش ترافیک سایت با سئو آشنا شوید. ممیزی فنی اولین قدم برای ایجاد استراتژی سئو در وب سایت شما است. هدف از ممیزی، یافتن شکافها و کاستیهایی در عملکرد و ساختار وب سایت شما میباشد. ابزارهای حسابرسی سئو به شما کمک میکنند تا زمینههایی که میتوانید از طریق آنها وب سایت خود را بهبود بخشید.، پیدا کنید. بهبود سایت می تواند از نظر سرعت بارگذاری صفحات، قابلیت استفاده از وب سایت و کدنویسی باشد. بهتر است تمامی راهکارهای توصیه شده را برای کسب برخی امتیازات اضافی از Google انجام دهید. یکی از این ابزارهای برای بررسی مشکلات تکنیکی و سرعتی سایت وب سایت page speed insights است.

که اطلاعات مناسبی را در اختیار شما قرار میدهد. اگر به حوزه طراحی وب سایت و دیجیتال مارکتینگ علاقه مندید پیشنهاد میکنیم مقاله “آشنایی با 7 برنامه وفاداری مشتری در دیجیتال مارکتینگ” از وبلاگ شرکت طراحی سایت خلاق دکمه را نیز مطالعه کنید. جستجوی کلمات کلیدی به شما کمک میکند تعیین کنید که مخاطبان شما از کدام عبارت جستجو برای یافتن اطلاعات و محتوا در مورد آنها استفاده میکنند. هنگام تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی، به حجم جستجوی ماهانه و شماره رقبا توجه کنید. شما باید کلمات کلیدی با رقابت کم و آنهاییهای که بیشتر جستجو میشوند را بیابید و در محتوای خود قرار دهید. انجام این کار بهترین راه برای رتبه بندی یک وب سایت جدید افزایش ترافیک سایت با سئو در موتورهای جستجو به خصوص گوگل است. مردم وب را با هدف خاصی دنبال می کنند: پیدا کردن محتوای اطلاعاتی، تجاری، معاملاتی یا ناوبری. برای رتبه بندی خوب و افزایش ترافیک سایت با سئو ، محتوای شما باید با هدف کاربر مطابقت داشته باشد و به او کمک کند تا به هدف خود برسد. هنگام استفاده از این پرس و جو، شخص به وضوح می خواهد شماره تلفن را دریافت کند، نه اینکه کالایی را از Walmart خریداری کند. افزودن پیوندهای داخلی به سایر محتوای مربوط به وب سایت شما یک فعالیت سئویی ضروری برای دستیابی به ترافیک بیشتر است. کلمات کلیدی طولانی خواستهی کاربر را بهتر توصیف میکند. هنگام استفاده از چنین پرسش های چند کلمهای، کاربران دستور کار مشخصی را در نظر دارند. هنگامی که آنها منبع خوبی را یافتند که پاسخ را ارائه میدهند، به احتمال زیاد برای مدت بیشتری در آن وب سایت باقی میمانند. This article has been done by !

نمایش سوالات متداول در نتایج جستجو گوگل مدتی است که برای جستجوی فارسی فعال شده است. استفاده از این ویژگی باعث میشود تا اقدام به نمایش پرسش و پاسخ در نتایج جستجو کرده و پاسخ پرسشهای متداولی که مشتریان بیشتر از شما در خصوص خدمات و محصولات میپرسند درج کنید. داده ساختار یافته FAQ چیست؟ دادههای ساختار یافته، schema markup یا ریچ اسنیپتها سبب میشوند تا از طریق قرار دادن کدهای json-ld در سورس صفحات بتوانید اطلاعات دقیقتری از محتوای یک صفحه به موتور جستجو بدهید. به عنوان مثال یک سایت آشپزی را در نظر بگیرید. در حالت عادی همه سایتهای آشپزی مثل سایر صفحات لینک صفحه، عنوان صفحه و توضیحات متا را در نتایج نمایش میدهند. اما گوگل ابزارهای مختلفی را برای این سایتها در اختیار قرار داده تا قادر باشند اطلاعات دیگری همچون دستور پخت، تصویر غذا، مواد لازم و اطلاعات دیگری را هم مشابه تصویر زیر نمایش دهند. این دادهها شامل انواع مختلفی هستند که میتوانند برای سایتهای مختلفی استفاده شوند.

از نمونه آنها میتوان به سایتهای زیر اشاره کرد. نیز یکی از این موارد است که برای سوالات متداول مورد استفاده قرار میگیرد و میتوانید پرسش بیشترین سوالاتی که کاربران و مشتریان در خصوص سایت شما دارند را در صفحات درج کنید تا در نتایج گوگل نمایش داده شود. در ادامه این مقاله میخواهم به نحوه افزودن داده ساختار یافته faq در سایت بپردازم که به سه روش میتوانید نمایش سوالات و جواب را در نتایج جستجوی گوگل برای سایت خود فعال کرده و نرخ کلیک بیشتری بگیرید. چرا باید از FAQ rich snippet استفاده کنیم؟ موتور جستجوی گوگل روز به روز هوشمندتر شده و ابزارهای مختلفی را در اختیار قرار میدهد تا کاربران بتوانند در زمان بسیار کوتاهی پاسخ پرسشهای خود را دریافت کنند. شاید در ظاهر شما گوگل را فقط یک موتور جستجو ببینید که کلماتی را وارد کرده و سپس نتایج از سایتهای مختلف را میبینید. اما باید بدانید که در بطن همین کادر جستجو ابزارهای بسیار زیادی وجود دارد که برخی اطلاعات مهم را میتوان بدون اینکه وارد سایت مقصد شد به دست آورد.

تبلیغات:

خیریه سمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا