آموزش افزایش بک لینک فالو

سیستم تبادل بک لینک پیسی رنک شامل دو بخش رایگان و ویژه می باشد. 1. لینک های ویژه به صورت فالو (Follow) می باشند. دارای مدت زمان اعتبار یک ماهه تا سالانه هستند و باید تمدید شوند. در این بخش نیازی به قرار دادن کد در سایت یا اختصاص امتیاز نیست. فقط خرید مدت زمان کافی است. 2. لینک های رایگان به صورت نو فالو (nofollow) قرار داده می شوند. تا زمانی که کد لینک باکس در سایت موجود باشد فعال است و به محض حذف کد، لینک کاربر نیز حذف می شود. بک لینک های با کیفیت بالا قطعه اصلی الگوریتم گوگل هستند و همچنان خواهند بود، چرا که آنها می توانند عامل تعیین کننده ای باشند که وب سایت را در نتایج جستجو به نتایج برتر هدایت می کنند. در حالی که تلاش های ایجاد بک لینک تنها برای اهداف بهینه سازی موتور جستجو انجام می شود، آنها به دلایل مختلف مفید هستند.

گوگل دائما به روزرسانی و به روز رسانی جدیدی را انجام می دهد تا وب سایت های با کیفیت پایین را مجازات کند که از تکنیک های ساخت لینک برای هرزنامه ها و برای دستکاری نتایج جستجو استفاده می کنند. هنگام ساختن بک لینک یک قاعده کلی وجود دارد، این است که از خودتان بپرسید «اگر گوگل یک بررسی دستی انجام دهد آیا متوجه بک لینک تقلبی خواهد شد؟ » آیا آنها آن را به عنوان غیر اسپم می بینند و چیزی که در واقع ارزش برای محتوای محسوب می شود؟ با این سیستم نیاز دیرینه وبمستران ایرانی به بک لینک معتبر برآورده می شود. خرید بک لینک قوی و ارزان را با ما تجربه کنید. برای مشاهده فقط بخش کوچکی از سایت هایی که کد شما در آن قرار می گیرد به بخش لینک های معمولی مراجعه کنید. لینک های ویژه همان لینک های فالو هستند که سایت شما درآن قرار خواهد گرفت.

البته به شرطی که در کنار آن ظاهر و دیگر امکانات سایت در حد خوب و عالی باشد. محتوای سایت باید به کاربران آن خدماتی را ارائه دهد تا آنها را مجاب کند به صفحات دیگر هم سر بزنند. یا نشانی آن را در جایی ذخیره کنند تا بعداً هم به سایت شما مراجعه کنند. تجربۀ کاربری شامل تمام آن چیزهایی بود که تا به الان راجع به آنها صحبت کردیم؛ به علاوۀ سرویس ها و محصولات خاص شرکت یا کسب و کار شما. تجربه کاربری روی درک عمیق کاربران و نیاز آنها، همچنین ارزشی که دارند و توانایی هایشان و محدودیت هایشان متمرکز می شود. تجربۀ کاربری باید آن قدر خوب باشد تا افراد را مجاب کند صفحات بیشتری از سایت را مشاهده کنند. در ادامه به چند نکته که در نهایت منجر به بهبود تجربه کاربری سایت شما خواهند شد، اشاره می کنیم. کاربر باید قادر باشد از روش های مختلف به محتوایی که در ذهن دارد برسد.

حالا این روش ها می تواند جستجو درون سایت باشد، استفاده از دسته های نوشته ها باشد، از فهرست ناوبری استفاده کند. کلاً برای رسیدن به مقصود باید کمتری مسیر را طی کند تا تجربۀ کاربری خوبی نصیب وی گردد. کل سایت با پیوندها باید طوری یکپارچه به نظر برسد که جابجا شدن در بین صفحات کاملاً این موضوع را تداعی کند. از نظر دیگر ظاهر و رنگ بندی و دیگر عناصر صفحه هم باید همچین موضوعی را تداعی کند. یکپارچی در داشتن یک تجربۀ کاربری والا بسیار اهمیت دارد. سایت باید دارای سرعت مناسب باشد تا دردسرهای کمتری برای بازدید کنندگان ایجاد کند. سرعت بارگذاری یک صفحه از سایت می تواند در میزان رضایت مشتریان بسیار اهمیت داشته باشد. این موضوع برای خود دسته بندی را شامل می شود که در همین سایت هم ما دسته ای برای بهینه سازی سایت اختصاص دادیم. این بود از عواملی که می توانستید رعایت کنید تا میزان بازدید سایت خود را افزایش دهید. فراموش نکنید که یک قسمت کار جذب بازدید کننده جدید است و قسمت مهم تر کار نگه داشتن بازدید کنندگانی است که جذب شدند که باعث نمایش صفحۀ بیشتر سایت شما خواهد شد.

تبلیغات:

خیریه سمر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا